| Cede a întrebat:

Acum vreau, sa aflu macar de la cineva care stie. Music center din Buzau s-a inchis de tot sau s-a dus in alta parte, a inchiriat vreun alt loc in buzau?

5 răspunsuri:
| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Music center e pe langa economic, un spatele blucurilor turn

| comansorin a răspuns:

Din cate stiu Music Center e pe undeva pe Bulevardul unirii in Buzau dupa MecDonald`s mergi vreo 100 de metri si il gasesti...Baftawinking

| FallingRain a răspuns:

Deci l-am gasit eu acum cateva zile. Intamplator.
Uite o explicatie mai detaliata.
Mergi pe platou inspre est (in directia liceului Hasdeu, dar nu chiar acolo) si cand ajungi la trecere traversezu strada, apoi mergi in josul strazii (catre covrigarie). Cand ajungi la capatul strazii nu traversezi, ci te duci acolo intre blocuri. Music Center e exact langa amanet. Si eu l-am cautat pana m-a luat naiba si nu l-am gasit. L-am vazut intamplator acum cateva zile.

| Cede explică:

Mersii mult de raspuns insa l-am gasit de cand sa redeschis.Si tot intamplator ca invat pe langa el happy

| Senseless_7092 a răspuns:

Nu e pe niciun unirii, e pe straduta aceea de langa economic. unde se vindeau si calculatoare SH .componente...etc.fix langa magazinu ala.