| HinataDulcika a întrebat:

Acuma maplictisesc si e utin cald afara dar nu stiu ce sa fac crying Ce sa facccc?crying love struck

Răspuns Câştigător
| madalinboy a răspuns:

Uita-te la televizor sau joacate la calculator

3 răspunsuri:
| Négatif a răspuns:

Bună.
Downloadează-ţi un film de comedie, sau... cheamă prietenele pe la tine, ori du-te pe afară! Ai grijă de tine!

| Tlbi a răspuns:

Te mast?=)

| DidiR19 a răspuns:

Buna!
Daca zici ca e cald afara, iesi si plimba-te, mergi prin parc daca ai prin apropiere, mergi cu bicicleta sau cu rolele sau fa o plimbare cu un prieten prin natura, ca e pacat sa ratezi o zi frumoasa.
Sa ai o zi frumoasa. Succes!