| pinkpony a întrebat:

Ador poneiul pikie pie de la my little pony dar imi e rusine ca imi place my little pony ar trebui sa ma las de ei sau sai ador in continuare NU STIU CE SA FAC!

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Off,Doamne. laughing
Ce conteaza daca ceilalti 'nu sunt de acord cu.'?
Tu trebuie te simti bine in pielea ta,sa fii tu insuti/insati, fara sa te uiti in gura lumii. [presupun ca asta e motivul pentru care iti este rusine]
Cu timpul, obsesiile trec. Crede-ma!laughing Stiu cum e...toti am avut perioade ciudate in copilarie in care ceva pur si simplu nu ne dadea pace, ne placea la nebunie.happy
Eu zic sa-ti vezi de viata asa cum iti place, fara sa te rusinezi de ceea ce esti. Okay?happy

6 răspunsuri:
| ea_6589 a răspuns:

Eu zic ca nu trebuie sa renunti la ceea ce iti place doar ca iti e rusine sa nu afle cineva! Profita de copilarie! tongue

| Unforgetit a răspuns:

E alegerea ta.
Nu ţine cont de alegerea altora, pentru că dacă ţie îţi place un lucru, luptă pentru el până la capăt!
Eu cred că poţi să-i adori în continuare, fiindca totul dacă crezi e posibil!love struck
Să nu-ţi fie ruşine cu propria opinie!

¤Mult noroc!¤

| Jeozelin a răspuns:

Nu baga in seama ce zic alti si continue sa-ti placa crede-ma stiu ce zic deoarece si eu sunt in starea ta.Mie imi place poneiul Rainbow dash dar nu-mi pasa de lume eu ador acest ponei.

| AlexoiuLiviu a răspuns:

Ma daca iti place my little pony si esti baiat ceva mai maricel inseamna ca esti un asa zis "brony"... si eu sunt si am 13 ani asa ca nu-i nimic

| Scratch_Mlp_Vinil_2000 a răspuns:

Buna,eu la fel iubesc mlp si....nici nu atrag atentia la ceilalti-chiar daca se rid de mine.Hei,tu citi ani ai?
eu am 13)

| TeoLollipop a răspuns:

Continua sa o adori pe Pinkie Pie, si mie imi place la nebunie de ea si am 13 ani, nu te uita in gura oamenilor! happy oamenii pot fi rai! Si sa nu iti schimbi parerile din cauza oamenilor! :*