| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a întrebat:

Ajutati-ma plzz

Cand conectez telefonul la pc prin cablu de date unde este fisierul cu tot ce am in telefon? Vreau sa bag niste poze din telefon pe pc.
Fuuuunda maaaaaare de tot+vot de inteligent sau ce vreti voi.plzzzzz

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Metoda simpla, muti pozele din telefon pe cardul de memorie al acestuia, conectezi cablul de date la pc si telefon selectezi data storage si le copiezi dupa cardul de memoie.

| AAAdelin a răspuns:

Pai cand il conectezi astepti putin pentru a ti-se face toate fisierele vizibile. Dupa aceea intrii in My computer/Computerul meu si o sa vezi ca o sa iti apara inca o partitie (su doua in cazul in care ai card in telefon). Partitiile se vor numii ceva in genul "Disk amovil ( I: ) "sau in alt fel, nu sunt sigur, depinde in ce limba ai windowsul si ce windows ai. Iar in acele partitii noi vei gasi toate fisierele telefonului {in cazul in care nu stii ce este o partitie, pertitia= loc unde se depoziteaza fisierele ca de ex: D: / C: / E: etc...

| supermdmario a răspuns:

Mai intii tb sa instalezi driverul telefonului in calculator si dupa aceea o sa iti apara si folderul.o sa isi faca o partitie care de fiecare data cind deconectezi telefonul va disparea,si va aparea cind il conectezi. p.s.:aceasta partitie se va numi d, e, f g...etc,in functie de cite partitii ai tu instalate in pc