| YumiSukinanda a întrebat:

Ajutati-ma va rogcryingcrying am dat ca proasta parola unei fete ca sa ma faca cica "superstar" pe stardoll si mi-a furat contulcrying am trimis emaiulul si numele si nu a merscrying tot nu pot intracrying ajutati-ma! crying nu mai pot fara stardoll! avem 800 de puncte star si nu mai fac alt cont ca este foarte greu sa strang atateacrying va rog trebuie sa existse o solutie ajutorcrying FUNDA + VOT PLUS ORICEcrying VA ROGGG

4 răspunsuri:
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Daca ti-a schimbat parola nu prea mai ai cum sa faci rost de ea.
poti incerca cu un program de spart parole.
Poti cauta pe google un program free si simplu pentru a sparge parole si vezi cum merge.
Sper ca te-am ajutat

| ninaelenadobrev a răspuns:

Pai o solutie ar fi sa te intalnesti cu acea fata si so torturezi pana iti spune noua parola si apoi o schimbi si nu-ti mai intra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine lasa-te de jocuri si i-ati o viata normala. Cred ca se poate si fara jocuri, o sa te simti mai bine