| FauK3 a întrebat:

Ajutati-ma va rog funda+vot la jocul assassin's creed 2 am instalat tot, am downloadat server emulator si cand il pornesc imi spune:server. exe is not found.De ce? nu pot intelege de ce, am mai jucat o data cu server emulator(cu vreo 1-2 ani inainte si a mers perfect absolut tooot, dar acum de ce nu?)
P. S.:fisierul FOLDER. EXE apare si in C la ubisoft, dar si in D unde l-am instalat
P.S.2:A da, si daca vreau sa il pornesc din server. exe imi apare eroarea:
aceasta aplicatie a esuat sa porneasca din cauza ca configuratia aplicatiei este incorecta.Reinstalarea aplicatie poate va fixa problema...
Nu stiu ce sa facstraight face

1 răspuns:
| Bogdi_Bogdan_1992 a răspuns:

Jocul trebuia instalat in C nu in D