| TraficDeViSe a întrebat:

Ajutooooooooooooooooor! Se poate daca te masturbezi sa ramai insarcinata? Din cate stiu nu! Dar mie mi-a intarziat menstruatia.Ce sa fac?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata decat cu ajutorul unei persoane de sex opus.Adica prin sex, dragoste sau cum vrei sa ii spui.Cati ani ai de nu stii chestiile astea? Cred ca aceasta problema te cam depaseste.

| ɱɨƙӭ a răspuns:

Atata timp cat n-ai facut contact cu o persoana de sex opus nu se poate. happy

| ROB3RT89 a răspuns:

Scuza-ma ca iti zic, dar esti chiar penibila! Prin masturbare iti ajungea lichid seminal in vagin?! Ori ai chef de caterinca ori ai fost crescuta in porumbi! Doamne, nu pot sa cred ce intrebari vad...laughing

| TheoCookiesChocolate2013 a răspuns:

Nu se poate.Stai linistita!winking

| TheoCookiesChocolate2013 a răspuns:

Du-te la un ginecolog

| ReiVaN a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata.
menstruatia ti-a intarziat pentru ca probabil esti mica si se mai intampla.
nu-ti face griji happy cu cine ai fi facut copilul daca te masturbai? Cu mana sau cu vibratorul!?straight face

| kalasnicov a răspuns:

Fata tati daca te masturbezi nu ai cum sa ramai graviva numai cum spun colegiii daca faci cu unu de sex opus adica Barbat si daca lasa Sperma in tine daca ati facut sex si nici atunci nu ramai gravida daca toate cate fac sex ar ramane gravide la primul kontact sexual at ar fi in Romania copiii mai multi ca in china laughing)winking

| EmanuelaZ a răspuns:

Poate faci un dildo mic big grin

| LolaLollita a răspuns:

Nu e nicio sansa, stai linistita. Altele sunt cauzele intarzierii, cu siguranta.