| Mikasa a întrebat:

Ajutoor :'( am imprumutat o carte de la un profesor numai ca am patat din greseala mai mukte foi cu stiloul. Am incercat sa o sterg cu picul, dar e prea multa si nu se duce. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| cCaTac a răspuns:

Cereti scuze... Pentru daune. E doar o carte nimeni nu e mort.

6 răspunsuri:
| Florntin a răspuns:

Cumparai alta carte la fel

| AdelinaBeatriceRO a răspuns:

Plateste cartea!winking

| asasunteucesafaci a răspuns:

Ii zici profesorului cum sta treaba si vedti voi cum faceti! Doar ce poata sa iti faca?

| William a răspuns:

Cumpara o alta carte, i le dai profesorului pe amandoua si ii explici ce s-a intamplat.

| manuel72 a răspuns:

Incearca cu apa oxigenata. Daca cerneala era pe stofa(haine) puteai inmuia pata in lapte cateva ceasuri.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cumpara-i alta si daca nu gasesti cere-ti scuze. Nu este un capta de tara.