| Sмilеfояме a întrebat:

Ajutor! Imi cade foarte rau parul, daca imi bag mana in el ra.an cu vreo 5-6 fire in mana. crying Nu vreau sa ma tund! Dau funda.

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Pfff, cand o sa iti cada 200 de fire sa te plangi, 5-6 sunt putine, oamenilor le cad cam 100-120 pe zi.

| Caro34 a răspuns:

Imi poti raspunde la cateva intrebari? Totdeauna ti-a cazut parul sau numai de un timp? Te-ai vopsit recent? In mod normal, parul cade fiindca se regenereaza, deci 5 - 6 fire e ceva normal, deci nu te speria! Apoi mai este ceva: de ce sa te tunzi? Daca nu are o cauza medicala (vreo boala sau tratamente pentru vreo boala!) sau: o alimentatie nesanatoasa, stres, produse cosmetice nepotrivite, neodihna etc. poti folosi un sampon de plante si treaba-i ca si rezolvata! Mult noroc!

| elisadragutzica a răspuns:

Date cu gaz! o sa til faca mai rezistent. si mie imi cadea dar dupa ce m-am dat cu gaz nu mai cade asa rau. fundita happy?