| V3lCr0 a întrebat:

Ajutor nu pot intra pe yahoo.com google.com youtube.com cand intru nu-mi apare nimic e pagina alba am dezinstalat si instalat iar mozzila si in IE tot la fel face ce sa fac?crying

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Upgrade flash player, Adobe, java.etc! fa multe updateuri!
si 2). verifica fiserul hosts din sistem 32 -drivers etc!
il deschizi cu notepad!
daca e un site acolo, inseamna ca ai virusi!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai retzea? Poate nu ai internet!
Descarca Malwarebytes Anti-Malware de aici http://fileforum.betanews.com/detail/Malwarebytes-AntiMalware/1186760019/1 si salveaza-l pe Desktop.
Instaleaza-l si la sfarsit asigura-te ca ai bifat urmatoarele: Update Malwarebytes' Anti-Malware si Launch Malwarebytes' Anti-Malware. Apoi apasa Finish.
Dupa lansarea programului, selecteaza Perform full scan si apoi apasa pe Scan.
La terminarea scanarii apasa OK si apoi Show Results. Asigura-te ca e totul bifat si apoi apasa Remove Selected.(spune ce a gasit aici)

Apoi Descarca a-squared Free de aici http://www.emsisoft.com/en/software/antimalware/ si salveaza-l pe Desktop.
Instaleaza-l, ruleaza-l, apasa Online Update sa aduci definitiile la zi. Apoi in stanga apasa pe Scan PC si alegi apoi in dreapta Deep Scan.
La sfarsitul scanarii bifeaza tot, click pe Delete selected objects.(spune ce a gasit) Da-i un restart si gata! Bafta!

| Jelly_7813 a răspuns:

Eu in locul tau as incerca sa imi instalez alt windows big grin
si eu am patit la fel numa ca nu pot sa ma uit de pe you tube la niciun video
baftaa>big grin

| Thea a răspuns:

Ai cont pe google caci daca nu ai nu ai trebiuie sa faci asa ai putea intra pe google si youtube sar cu yahoo nu inteleg