| 1Rebbe a întrebat:

Ajutor TPU crying Astazi profa' de engleza a primit comanda cu cartile noastre... fiind atat agitatie cu predictivele ne-am mutat cand intr-o sala, cand in alta...straight face cred ca am uitat-o in banca. asa ca am fost la scoala, prin toate salile in care am fost si nimic. femeia de serviciu a zis ca nu au gasit nimic. acasa sunt sigura ca nu am adus-o. am sanse sa o mai gasesc luni? mi-e teama ca au luat-o cei de a 8-a sad

3 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Lol si ce doresti sa-ti facem noi?

| iulikutzapisicutza a răspuns:

Pai o cauti si luni si daca nu ii spui doamnei de engleze si sigur rezolva dansa

| analoveskorea a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie doar ca in cazul meu cartea e de franceza...am cautat-o in banca si nimic, am cautat-o si pe acasa peste tot si tot nimic.cred ca pana la urma va trebui sa cumpar altacrying
Sper ca tu sa ai mai mult noroc decat mine si sa o gasesti luni.Te-as ajuta daca as putea dar nu vad cum...