| DerpyXD a întrebat:

Ajutor, verisorul meu vrea azi sa ma distreze dar e intr-un fel dusmanul me si nu prea am incredere in e, ce sa fac?, Vot!

Răspuns Câştigător
| Anutsa410 a răspuns:

Dacă este si plictisitor atunci este urât. Vezi despre ce este vorba. Apoi explica`i ca nu este nevoie sa te distreze. Iar daca ţi -a placut modul in care a incercat sa te distreze. este mult mai bine

4 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Pai mno ai incredere happy daca te enerveaza vb cu parintii

| DerpyXD explică (pentru Dark13):

Aaaaaaaaaaa parinti nu o sa faca nimic si e cel mai enervant om din lume!

| Otrocol_Ioana_1998 a răspuns:

Incearca sa capeti incredere, daca nu atunci incearca sa il eviti

| DerpyXD explică (pentru Otrocol_Ioana_1998):

Cum sal evit, e verisorul meu!