| stefan1998_5137 a întrebat:

Alcatuiti o compunere de 15-20 randuri despre primavara utilizand subst care sa indeplineasca toate functiile sintactice din N si Ac. cea mai frumoasa compunere primeste fundita si vot.

6 răspunsuri:
| MihaiN1 a răspuns:

Habar-nai sa faci o compunere!

| SweetDreamss a răspuns:

Si acum vrei sa iti facem si tema nu? Nu cred ca ai gasit situl potrivit pentru asta...

| RoxanaMarya a răspuns (pentru SweetDreamss):

Este adevarat.Tu nu sti sa faci compunere si ne intrebi pe noi.Noi daca stim nu inseamna ca trebuie sa ti le facem noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi nu alcatuim compuneri pentru ca asta inseamna sa iti facem tie TEMA! Pune mana si munceste si tuwinking

| mickey13 a răspuns:

A venit primavara... sfarsit.

| RoxanaMarya a răspuns:

Dar de ce sa-ti facem noi? Tu nu sti? Nu ai parintii sa te ajute?