| YumiSukinanda a întrebat:

Am 11 ani as dori un hobby sa fac bani! limonada vara asta nu am avut prea mult curaj dar as vrea ceva ca sa castig bani, nu pot sa zic ca am 20 de ani sa lucrez deja dar am nevoie de bani. Deci am 11 ani nu 20! Sper ca ma puteti ajuta,. FUNDA URGENTT!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti face cumparaturi sau curatenie sau sa calci rufe, sa gatesti pentru vecini sau batrani care isi permit. Esti la varsta la care tocmai inveti toate astea, dar grabeste-te un pic si poti sa le faci.

| No0oName a răspuns:

Poti sa faci clatite, dar ai nevoie de un aviz sanitar-veterinar ca sa poti adauga oua si lapte, dar poti sa faci clatite eco de postwinking cu cacao si vanilie... nah oricum bafta

Răspuns utilizator avertizat
| DianaRarinca a răspuns:

Poti sa vinzi lucruri care nu iti mai trebuiesc sau gogosi.O alta modalitate poate fi sa iti folosesti talentul pe care il ai. Poate stii sa pictezi si poti vinde planse etc. Sper ca am fost de ajutor.