| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani si vreau sa imi fac un VLOG...din pacate parintii imi interzic..am incercat sa le explic ca nu e nimic rau, si ca asa ma distrez, dar nu inteleg...ce sa fac sa imi dea voie? Dau FUNDA la raspunsul care functioneaza happy

9 răspunsuri:
| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Arata-le un vlog de la altii copii care au vlog(dar alege pe cineva mai bunhappy ) Sau daca nu merge fa tu un vlog pana iti iese foarte bine, dar inainte sa il postezi arata-l parintilor tai sa vada ca tie chiar iti place si iti doresti asta.(daca nici asa nu vor mai bine asculta-i si gaseste alt hobbywinking succeswinking

| XxR0botzelXx a răspuns (pentru ßєtyPєтяσηєℓα):

DA happy idee buna..ms mult te pup :*

| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns (pentru XxR0botzelXx):

Si....ai reusit?happy

| XxR0botzelXx a răspuns (pentru ßєtyPєтяσηєℓα):

Din pacate..nu.

| Unicucebeea a răspuns:

Nu le spune. Fa de capul tau thinking Eu asa as face.

| Bogdy997 a răspuns (pentru Unicucebeea):

De ce il inveti prostii pe bietu copil? laughing

| Bogdy997 a răspuns:

Ai putea sa mai cresti, si sa te duci la liceu la profil de mate-info daca tot esti asa pasionat de VLOG-uri. Si eu am un site, si sa stii ca ai nevoie de un pic de responsabilitate, sa te documentezi despre ce ai voie si ce nu ai voie sa scrii (nu de alta, numa sa nu ai probleme cu legea...sin cate stiu poti sa o icurci urat de tot) si asa mai departe. Depinde si despre ce vrei sa scrii. Succes pustiu.winking

| XxR0botzelXx a răspuns (pentru Bogdy997):

Pai eu vreau sa fac vlog ca tequile..sau ddh happy adica pur si simplu fabulez acolo ceva, si dupa aia pun niste videoclipuri amuzante happy nimic rau.

| Bogdy997 a răspuns (pentru XxR0botzelXx):

Sa ai numa grija sa nu fabulezi despre persoane din lumea reala (gen publice si faimoase), in special sa nu fabulezi lucruri rautacioase sau/si jignitoare. laughing