| Cristina788 a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa lucrez in vara aceasta (toata vacanta), imi recomandati si mie niste locuri de munca unde pot lucra? mersi mult.

6 răspunsuri:
| Ruxiii a răspuns:

La aqua magic in mamaia (cta) happy

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Paiii. thinking
Nu stiu. nu prea ai specificat ce suma ai dori sa primesti, nici de unde esti (mare, munte). straight face
Dar eu, daca as fii in locul tau, as vrea sa lucrez intr-un bar. sau ca ajutor intr-un magazin. Depiinde. big grin

| publicname a răspuns:

Terase de fite, animatoare in club etc

| shadow23 a răspuns:

Poate la mc thinking asa as vrea si euhee hee.

| evoke a răspuns:

Paiii...
La un Fastfood, la un butic, la un bar, vanzatoare de inghetata.
Sunt multe. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe centura...