| Alëxa_9778 a întrebat:

Am auzit ca incepem scoala mai de vreme.Pe cat?

49 răspunsuri:
| Deea99_4358 a răspuns:

Scoala o incebem pe 12 septembrie dar la anul viitor o s-o incepem pe 1 septembrie. FUNDA?

| Crystynyk1 a răspuns:

Pai se spunea ca scoala va incepe pe 9 septembrie. 9 septembrie cade vineri.Si este imposibil sa cada vineri.scoala va incepe pe 12 sept

| Дηdu a răspuns:

Pe 1 septembrie!

| MihaEla_8742 a răspuns:

Pe 13 septembrie incepe scoala!

| Darkiestmusic a răspuns:

12 septembrie noua nea spus inainte de vacanta funda plzzz

| blahblahblah_4207 a răspuns:

Pe 12 septembriebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 12 septembrie incepem 100%

| Emmi a răspuns:

12 septembrie-Luni

| PikaRawrr a răspuns:

Pe 13 am auzit eu.dar tu bucura'te de vacanta O.O

| KimY a răspuns:

Eu stiu ca pe 12 septembrie.

| PyTyKu a răspuns:

Pe 5 sau 12

| Francesca17 a răspuns:

Pe 1 Septembrie! Ascultai chiar acum cateva ore la strile de dimineatzza, Crede-ma! fundita :*?

| Pukka a răspuns:

Începem pe 12 Septembrie si terminam pe 29 August!

| DanielDaniel_6024 a răspuns:

1 pe septembrie crying

| AnnaDee a răspuns:

12 12 12 12 Septembrie nu 1!

| SunShineyKidu a răspuns:

12 sept

| liiaa a răspuns:

Pe 12 septembrie

| ecristinamc a răspuns:

Anul scolar 2011-2012 va avea mai putine vacante, disparând aceea dintre semestre, în schimb vacanta de iarna va avea trei saptamâni în loc de doua, iar cea de primavara doua în loc de una.
"Semestrul întâi al anului scolar 2011-2012 începe luni, 12 septembrie, si se finalizeaza în 23 decembrie 2011. În acest interval va fi o vacanta pentru ciclul primar în intervalul 22 - 30 octombrie.
Vacanta de iarna începe în 24 decembrie 2011 si se încheie în 15 ianuarie 2012, având astfel trei saptamâni".
Semestrul al II-lea începe, luni, 16 ianuarie 2012 si se încheie în 22 iunie.
Vacanta de primavara va fi în intervalul 7 - 22 aprilie, dupa care semestrul continua pâna în 22 iunie. Vacanta de vara dureaza din 23 iunie pâna în 9 septembrie.

| JohannaMary a răspuns:

Eu am auzit ca pe 5...acuma nu stiu sigurthinking