| macaa a întrebat:

Am auzit ca pe un site au aparut testele initiale. Imi ziceti va rog unde trebuie sa intru ca sa vad testele initiale ale claselor 1-4? Dau funda si va multumesc!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Copil mic, acele teste sunt numai ORIENTATIVE adica, sunt numai MODELE pentru cadrele didactice care vor elabora ulterior aceste teste( asta nu inseamna ca acesl test de verificare va fi si cel pe care-l vei da tu ). Acele modele de teste la poti accesa de aici : http://subiecte.edu.ro/2012/ Ele te pot ajuta numai ca sa-ti faci o idee--- pana atunci, pune-te cu burta pe carte! Spor!

2 răspunsuri:
| stelyana23 a răspuns:

Pai cauti pe google teste initiale 2011-2012 edu.ro ( cam asa ceva).M-am uitat si eu.