| Octaviana_9832 a întrebat:

Am auzit de un film cu o fata care s`a dus in armata si era singura fata de acolo si a demonstrat ca si o femeie poate indura tot chinul pe care il suporta un barbat in icuda faptului ca era batjocorita.
Am inteles ca este un film super! Este adevarat? Cine l-a vazut?
A da si cel mai important... Cum se numeste? happy

2 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Filmul este interesant. uite aici link-ul cu mai multe informatii http://www.imdb.com/title/tt0119173/

| Sheridanx a răspuns:

Cred ca G. I. Jane. E un film foarte bun dupa parerea mea. Ma face sa simt ca daca vreau ceva cu adevarat nu exista scuze sau pretexte. Ar trebui sa il vezi.merita.happy