| malaua a întrebat:

Am auzit de un film in care unu primeste niste droguri sa le vanda si le pierde.nu are de unde sa dea bani pe ele si si este presat in continuu.pana la urma il duce in o cabana impreuna cu prietena lui si ii bat pana cand ii las in chinuri, el spunand mereu ca o sa le dea banii.

cine imi spune numele filmului are funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Mixed a răspuns:

BUna!
stiu un film care e cam asa... dar nu e cu un prieten e cu familia lui, filmul se cheama "Leon" e fain...:* sper ca ti'am fost de ajutor.