| M4RK a întrebat:

Am auzit o sonerie/melodie care se auzea ca si cum se sparge sticlele stiti unde pot sa o gasesc?

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Ia vezi asta este ok? http://fisierulmeu.ro/54H8PXKYKJ5W/Glass-Breaking-mp3.html

5 răspunsuri:
| M4RK explică:

Kratos mersi happy

| www a răspuns:

"care se auzea ca si cum se sparge sticlele", mai nu stiu unde poti sa gasesti melodia dar stiu ca manualele de romana se gasesc la librarii.

| MajorAsshole a răspuns:

Si eu am auzit cum se sparge sticlele si cum neste pinguini albastri se speria de sticlele spartewinking Si era FAIN

| FanNane95 a răspuns:

Zedge.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"se sparge sticlele" rolling on the floor maaaaaaaaaai bazatule maaaaaaaaaaaaaaaaaaaai