| anonim_4396 a întrebat:

Am avut mai demult un id si i-am uitat parola, datele pe care le-am completat le-am pus la nimereala, pot sa fac ceva ca sa imi aflu parola de la fostul cont? sad

Răspuns Câştigător
| Gabry a răspuns:

Doar daca iti amintesti parola...big grincapul sus, eu am uitat odata sa-mi pun cartile in ghiozdan, am plecat asa la scoalahee hee

7 răspunsuri:
| SLeVeN a răspuns:

Nu poti face nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ sleven chiar nu exista nimic, aveam niste convorbiri importante crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt in aceeasi situatie, dar nu am reusit sa fac nimic pana acum.

| ColorfulRainbow a răspuns:

Nu poti schimba nimicsad
Se mai intampla.

| darknet a răspuns:

Atunci cand termini de facut un cont de e-mail pe Yahoo!, iti apare un chenar cu datele (nume, prenume, parola, data nasterii, raspunsurile la intrebari s. a. m. d.) pe care, tipii de la Yahoo! iti recomanda sa-l printezi pentru orice eventualitate si sa tii hartia intr-un sertar personal. Si te si atentioneaza, de altfel. Nu l-ai tras la imprimanta sau nu ai copiat datele undeva atunci sa fii sanatoasa! Imi pare rau.

Răspuns utilizator avertizat
| adrianigescu a răspuns:

Niciodata sa nu uiti fostul cont, deoarece va fi grav, aveti grija, nu este de joaca cu contul. Atentie!