| RObotzi a întrebat:

Am avut prietena baimareanca cu un an mai mica ca mine(Bianca). Int-o zi de duminica am inceput sa alergam unu' dupa altu' in jurul blocului dupa ce am gasit-o am inceput sa suflu intr-un fluier de 3x ca sa ma distrez un pic, drept ca era un cartier de batrani; fata s-a suparat si a spus ca sa nu mai vin pe la bloc. Cum m-as putea impaca cu ea? Popa Eugen, 11/7/2013, ora: 22:06.

Răspuns Câştigător
| Patty03 a răspuns:

Cere-ti iertare ( chiar daca pentru ceva atat de ridicol s-a suparat ) si spune-i ca nu are sens sa va certati pentru un lucru atat de prostesc. Pe bune.