| XCoryZ a întrebat:

Am avut un vis ciudat astazi noapte. Deci eu si parintii mergem la cimitir ca sa punem flori pe mormantul bunicului meu care a murit acum 13 ani dar am mai mers si la unu' Gheran Ioan. Apoi am vazut craniul unui om dar dupa ce m-am uitat mai bine am vazut ca este craniul unui caine. Langa acel schelet mai era si o catelusa si scheletul acela era de la sora ei care murise si era tare suparata. Tata s-a tinut cu mainile de balustrada ca sa vada mai bine si a cazut si l-am ajutat sa se ridice. Apoi am mers la catelusa si am incercat sa ma imprietenesc cu ea si am reusit si a uitat de moartea surorii ei. Apoi a venit inca o catelusa si era inca o sora de a ei. Ne-am imprietenit si cu ea. Mama le-a mangaiat si ea pe cap dar pana la urma a trebuit sa plecam si le-am lasat acolo pe cateluse si erau fericite si au uitat de moartea surorii lor. Este un vis cam aiurea, nu? Ce credeti despre vis? Ma asteapta ceva rau?

9 răspunsuri:
| IGM a răspuns:

Poi mi se pare ca, cainiiinseamna dusmani decii ai grija cu cine te imprietenesti.

| xxxtzogo1xxx a răspuns:

In locu tau nu postam asa porcari pe TPU serios

| JasminJ a răspuns:

Am o revista in care scrie: vis sau premonitie si in dreapta este un tabel cu fiecare zi a saptamanii iar tu cred ca ai visat asta la inceputul zilei de 24 adica azi iar in carte scrie ca visele din ziua de 24 se vor indeplini.

| JasminJ a răspuns:

Gata am gasit ce cautam cainele in vis : caine: daca urla e semn de pericol; daca visezi ca te joci cu un caine e semn ca vei suferi o pierdere; daca pierzi un caine in vis e prevestire de nenoroc; daca visezi ca se bat doi caini, inseamna ca ai doi prieteni falsi;

| KHABUL a răspuns:

Visurile:Hmmm.Pai...Visurile sunt folositoare pentru a ne inavata mai multe despre gandurile, sentimentele, comportamentul etc. celui care le-a avut.Inca se mai fac cercetari in favoarea intrabarii"Au visurile vreo semnificatie".Eu unul zic ca un vis este o inchpuire a unui om prim somn.Nu poti sa patesti nimic dintr-un vis.Ele de cele mai multe ori avertizeaza omul in legatura cu ceva.Incerca timp de 3 zile sa nu mai intrii in nici un cimitir.Ca sa eviti orice eventualitate. Sper ca te-am ajutat. Fundal?

| Mădulici a răspuns:

Nu cred.Stai linistita :*.

| sonya30 a răspuns:

Eu cred ca te asteapta prieteni noi care iti vor fi alaturi la bine si la rau! Asta e doar parerea mea!

| Biutz a răspuns:

Uu.fain continua sa visezi laughing

| CatalynaAlexutza a răspuns:

Bunica mea are o carte despre astfel de vise... eu stiu ca :
daca visezi caini este de rau dar daca visul are un final fericit se imbunatateste soarta...

Asta inseamna ca se va intampla ceva rau cu tine sau cu familia ta dar apoi totul se va sfarsi frumos...

Sper ca te-am ajutat... happy