| M3ntosana a întrebat:

Am breton pe o parte, dar as vreaa sa il fac ca asta: http://3.bp.blogspot.com/......ytail.jpg. Ar fi sanse sa imi iasa la fel daca il fac eu acasa:-? Daca da, imi puteti explica cum sa il fac:))... Funda:)

4 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Păi ca să îl faci aşa trebuie să fie destul de lung.
Îl întinzi cu placa în prealabil, dar nu ţii placa în jos când îl îndrepţi, ci pe partea pe care vrei să îţi stea bretonul. Apoi eventual poţi să îl prinzi cu o agrafă să rămână aşa şi dai cu fixativ. Scoţi clama după ce ai aplicat & job done. Baftă!

| trixie13 a răspuns:

Pai te poti duce la coafor, poti scoate poza la imprimanta si ii poti spune sa te tunda asa:*:*:*fundita?

| dydo a răspuns:

Pai nu prea ii se vede bretonul
daca ai mai tuns si sti sa tunzi s-ar putea sa-ti iasa pornesti de sus si cobori in jos incercand ca ultima suvita sa fie mai lunga. apoi il dai dupa ureche il fixezi cu fixativ si gata
dar mai bine du-te la un stilist big grin
sa fi sigura ca iasa
ca dca il srici nu cred ca ai chef sa porti ciubica toata varalaughing

| diantzaa23_7337 a răspuns:

Sanse sint intotdeauna! eu cred ca ti se va primi minunat. ceia ce trebuia sa faci e sa folosesti produsele necesare! succes