| anonim_4396 a întrebat:

Am bs player pro si cand am vrut sa deschid un video cu el promesc eroarea asta the file does not have a program associated with it for performing this action. Am windows XP, si e prima data cand imi apare, daca intru din bs player si dau deschidere video merge, dar sa intru direct din video nu.Stiti ce are?

1 răspuns:
| theaur2000 a răspuns:

Sa stii ca un media player, orice media player suporta anumite formate si poate ca video-ul are un format care nu-l suporta bs player.cauta alt media player care sa suporte acel format
funda?