| mister2012 a întrebat:

Am citit un articol referitor la ziua de 10 mai adica cea de maine ca ar fi libera... este adevarat?

5 răspunsuri:
| xXAlphaXx a răspuns:

Imi poti da si mie linkul?

| lSummerl a răspuns:

Nu cred asa ceva maine toti merg la munca si la scoala

| xXAlphaXx a răspuns (pentru lSummerl):

De fapt, chestia asta e un proiect de lege propus de un deputat PSD acu 1-2 luni!
De anul viitor, 9 si 10 mai vor fi zile libere daca proiectul e aprobat!

| teodora200004 a răspuns:

La scoala? Neah... sad Mama este director si am intrebat-o ...deci FUCK * Am fi vrut noi sa stam acasaa love struck

| GeorgikAida a răspuns:

Scuze însă nu este adevărat.Acest lucru a fost un proiect de lege propus de un deputat PSD acum 1-2 luni, însă dacă va fi aprobat anul viitor zilele de 9-10 mai vor fi libere. Sper că ți-am fost de ajutor.