| ingerashpierduth a întrebat:

Am citit undeva cum ca Sterling knight a jucat inrt-un rol pe Cartoon Network.Este adevarat?

15 răspunsuri:
| Sofffie a răspuns:

DA, este adevarat. Scrie si pe wikipedia: http://ro.wikipedia.org/wiki/Sterling_Knight

| Sofffie a răspuns:

Pe cartoon network nu sunt doar desene animate!

| andreeamitoi a răspuns:

Pai...nu prea cred! Sterling Knight lucreaza mai mult pentru Disney Channel. In plus, pe Cartoon Network sunt numai desene animate.

| PiCcaCciu a răspuns:

Pai eu nu prea cred el joaca in Sonny with a chance si o sa apara un film noi pe 1 mai pe disney channel numit StarStruck.

| Rapateckh93 a răspuns:

Este un film, disney original movie in care joaca...trebuie difuzat pe disney channel.Nu cred ca gresesc actorul... e acela blond, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat... poti sa te informezi si pe internet... te-am popat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce? Chiar Daca a dat pe wikipedia nu inseamna ca e neaparat adevarat! Oricum spunea ca acel articol are probleme, poate s-a incurcat ceva! Cei ce spun aceasta minciuna sfruntata nu sunt adevarati fani al lui Sterling. Eu il respect sincer si ar trebui sa faceti la fel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu imi pare rea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea, pentru ca pe cartoon network nu sunt doar desene animate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.este patetic. sterling knight joaca in filme adevarate, nu desene animate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a jucat

| amy_5949 a răspuns:

Scria pe wikipedia.Si oricum nu prea cred.
A fost pe 1 mai un film cu Sterling Knight si a fost super filmul. Oricum mie imi place foarte mult filmul StarStruck si Sterling Knight si Danielle Campbell

| elenaskumpik a răspuns:

Da este cat se poate de adevarat dar eu am cautat pe net dar n-am gasit in ce film a jucat dar scrie pe wikipedia ca el a jucat si pe cartoon network

| narcisa_9299 a răspuns:

Da