| angelo200 a întrebat:

Am clicknet mobil de la romtelecom pana ieri calitatea semnalului evdo era pe rosu acum a inceput sa scada si este pe alabstru are momente cand este pe rosu si este full
am suna-l la romtelecom si miau zis ca conexiunea este normala si este acoperie in zona mea
ce ar trebui sa fac

2 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

De ce ai luat frate de la ei..am avut si eu o prostie de aia si nici n-am putut sa ma conectez, am sunat la ei si nici ei nu stiau, l-am dus inapoi bine ca am scapat de el, am Vodafone acum cel mai tare bagi sticku s-a instalat softu si forje pe net..la clicknet pauza prin dialup nu stiu ce dracu conexiuni.
netu de la Vodafone merge super bine pana consumi traficu dupa ce il consumi merge cu 15kb/sec dar in rest descarc si cu 600kb/sec pentru internet mobil eu zic ca e super..deci daca vrea cineva net mobil luati Vodafone si imi veti multumi ceilalti ori n-au semnal, ori sunt prea scumpi, dau 45 lei pe luna si am 6gb trafic big grin

| masacru08 a răspuns:

Daca e internet wireless se poate sa scada cand e inorat afara, pentru ca nu nori scad semnalul.