| Asyul95 a întrebat:

Am cont pe conquiztador si mi-a dat interzis sa vorbesc, daca si-ar face cont cineva mi-ar putea lua interzisul?(adica sa pot vorbi din nou)
Daca nu atunci ce pot sa fac, pentru ca scrie acolo:interzis pentru 5 jocuri, m-am jucat 5 jocuri si mai multe si am castigat dar tot nu mi-au disparut!\
Funda!

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Buna si tie!

Nu iti poate lua nimeni chatul interzis.

Este posibil, cu toate ca nu ai facut toate jocurile sa nu ai suficient pfc(punctele de fidelitate Conquiztador) care trebuie sa fie minim 5, sau sa nu ai 100 de jocuri.

Cel mai bine trmite un mail intern moderilor sau administratorilor, Mozaic.

Bafta.

| Anisia13 a răspuns:

Da si tu acolo si vb ca administratorul.trimitele un mesaj celor de la Cq funda?tongue

| SunShine_6784 a răspuns:

Asa s-a intamplat si la mine...Stai linistit! in cateva zile o sa mearga din nou.Depinde si ce ai facut tu[de ex eu am zis de unde sunt pe chat si mi-a interzis sa mai vorbesc 6 sau 7 jocuri]. sper ca te-am ajutat. fundita?big grin

| loveless43 a răspuns:

Nu sunt expert, dar cred ca trebuie sa joci cel putin 10 jocuri ca sa poti vorbi in ChatBox. =) Sper ca te-am ajutat x)