| omgxlykexrawr a întrebat:

Am facut bine ca mi-am palmuit prietena pentru ca nu mi-a adus berea mai repede?

Răspuns Câştigător
| Dragosgan a răspuns:

Bine, bine...mama ei de lenesa.

18 răspunsuri:
| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Logic ca nu!laughing

| Paul5020 a răspuns:

Frate, ce-s cu intrebarile astea tampite?
Se vede ca is puse la mistocareala.
Si daca ai facut ce ai zis, atunci NU, nu ai facut bine.

| mdany a răspuns:

Pai ma fecior.Ca si la intrebarea ce ai pus-o mai inainte cu moarte tatalui ei, esti un... sa nu ma exprim taraneste.Bai... tu dai in fata aia ca nu iti aduce berea.Domne iarta-ma pai baa, daca ti sete chiar in halu ala, ridicata si ia-ti-o singur frate, ca poate nu a putut sa vina asa repede la COMANDA ta.
Oricum, tine cont de sfatul ce ti l-am dat inainte.
O zi buna.

| Papadopolina a răspuns:

Nu nu ai facut deloc bine! nu trebuie sa dai in ea daca nu iti aduce berea sau nu stiu ce trebuie sa vorbesti calm nu sa tipi sau cum ai facut uh so „palmuiesti"! unele lucruri nu trebuie tratate cu violenta si chestia din care i-ai dat palme a fost inutila pentru ca nu tia adus berea mai repede asta nu e motiv de cearta sau bataie!

| doroteea a răspuns:

Sunteti culmea unii dintre voistraight face, gata deci nu comentez ca o sa primesc numai stupid, dar pur si simplu mi-e greata cand citesc intrebarea asta, "nevinovatule". I don't want to see

| kire a răspuns:

Mai bine i-ai lua un cadou si i-ai pregati o cina romantica sau o excursietongue oricum o palma mai merita orice femeielaughing

| PяInCєSs a răspuns:

Parerea mea : ai fost un mare idiot ca nu te-ai dus sa ti-o iei singur happy oricum asta nu cred ca s-a intamplat... dar daca ai facut-o da-ti si tu o palma singur happy

| AnnaMaryStar a răspuns:

Nu, normal ca nu ai facut bine

| biank17 a răspuns:

Nu! dar ce e ea? sluga ta? nesimtitule.nu esti in stare sa iti aduci o bere? jalnic...

| Luanda a răspuns:

NU! e prietena nu sclava!

| Sოﺁℓε a răspuns:

In locu ei ti-o si varsam in cap dupa ce ti-o aduce o si palmuiesti? esti cam nesimtit.

| xBebelushax a răspuns:

Nu cred ca esti in toate mintilelaughing normal ca nu laughing pariez ca ai pus intrebarea asta asa...ca nu aveai ce face oh go on

| Amy a răspuns:

Da, sa stii ca a fost un gest foarte bun! ai dat dovada de barbatie... sa se invete mine, data viitoare in 2 secunde sa fie langa tine...

GLUMESTI? :o:o:o
ce intrebare este asta? cum sa iti lovesti prietena pentru atata lucru? nu stiu cum a reactionat, dar in locul ei nu stiu ce as fi facut...este un gest cat se poate de violent... nu ai facut bine deloc! mare este gradina...

| cυρcαкє a răspuns:

1.Cum sa pui intrebarea asta? esti beat?
2.Nu ai facut bine deloc.

Cred ca esti betiv de ai fost asa de prostlaughing

| Kayle a răspuns:

Esti un mare BOU. Serios.

| saymoon a răspuns:

Fara suparare, dar daca e ceva ce urasc cel mai mult, e o persoana violenta. Ai facut un lucru groaznic. Daca eu primeam o palma de la prietenul meu, as fi facut un scandal monstru si l as fi parasit oricat de mult l as fi iubit.
Probabil daca ea nu a facut lucrul acesta, inseamna ca are un suflet mare si te iubeste prea mult.
Eu ti as fi turnat o in cap, cel putin.
Fa bine si du-te la ea si cere ti iertare, nu ti mai bate joc de ea ( mare filozofie - a intarziat cu berea, vezi sa nu o omori daca sunt prea fierbinti sarmalele).
Auzi la el. Voi, astia care nu aveti pic de respect pentru o femeie, ar trebui sa stati singuri cuc, intr o pestera.
Numai rromii isi bateau sotiile, dar vad ca voi astia mai macho, v ati molipsit de la ei.
Ar trebui sa ti fie rusine, cere ti imediat iertare de la ea si incearca te sa te revansezi.

| DianaPaula14 a răspuns:

NNNNNNNNNNNNNUUUUUUUUUUUUUUUU sa va intre in cap ca femeile nu is jucari sau sclave poate o trebuit se stea la rand! Domen ce oameni exista!:**

| Kylexy a răspuns:

Omg! fitiar berea a draq sa iti fie da ce consideri tu femeia o sclava tu nu poti sa iti iei singur berea.
Nu ai facut bine ai dat dovada de barbar de vandalism.