| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit pe net o capcana pentru pisici care spunea: Anti pisici, iei un borcan, il umplii cu lapte si-astepti peste noapte. Arata o pisica intr-un borcan. O merge capcana?

Răspuns Câştigător
| TraficantaDeVisee a răspuns:

Da dar trebuie un borcan foarte mare daca ei lau incercat atunci desigur ca merge funda puppy dog eyes?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Doar pentru pisici proaste! O pisica normala poate sa intre intr-un borcan, dar asa cum intra si iese!

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Oricum nu vreua sa prinzi pisicile sunt foarte dragute puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu v-am intrebat doar daca e buna capcana care intamplator am gasit-o pe net.

| FLAVIA_7478 a răspuns:

Ce ai tu cu pisicile sunt foarte dragute si nu trebuiesc prinse in capcane.