| NemNUZ a întrebat:

Am incarcat un video pe YouTube si s-a blocat la 8% si spune ca au ramas 625 minute si tot urca, de ce?

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Probabil conexiunea la internet ce o ai e slaba. Incearca sa nu mai faci alt transfer de fisiere (gen torrent sau strong DC ) in timp ce incarci un clip. Mai incearca, probabil poate fi si o problema de la serverele youtube.

1 răspuns:
| Fayree a răspuns:

~ Buna, poate fi o problema cu serverele youtube, sau poate fi de la conexiunea la internet, sau poate e slaba.