| Levya a întrebat:

Am inceput cu un subiect bun pe blogul meu? Dau funda si pentru sfaturi cu ce sa mai postez (orice interesant). http://myfellingswebsite.blogspot.ro/

Răspuns Câştigător
| boogbv a răspuns:

Poti de exemplu sa incarci clipuri..Cred ca sunt mult mai practice..Sa scrii despre mai multe chestii si sa le incadrezi pe categorii. Poti sa faci din blogul tau un jurnal propriu public. Sper ca ti-am dat ceva idei chiar daca nu sunt multe.

1 răspuns:
| AlexTenshi a răspuns:

Buna! M-am uitat la blogul tau si iti spun ca si fan anime, ca ai inceput destul de bine, asta daca numai despre anime faci referire. Plus, ti-am dat si un vot pentru ca e intr-adevar interesant si frumos!