| sebastian112 a întrebat:

Am internet pe telefon si daca umblu pe el imi ia credit?

Răspuns Câştigător
| Gorillaz a răspuns:

Daca nu ai o extraoptiune sau abonament cu internet, da iti ia din credit, nu e gratis, aam nu iti ia daca poti prinde internet din zone wireless

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

ia dar putin

| nimicaici a răspuns:

Pai de obicei iti ia thinking da stii...depinde si ce tell ai.adica la Samsung Galaxy S ai net gratuitwinking

| Jolley a răspuns:

Nu, iti ia bani

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Hey daca ai Wi-Fi nu iti ia din credit dar daca e pe abonament da sau mrg s-ar putea sa ai internet pe gratis cateva minute de exemplu! Peacebig grin!

| Stitch92 a răspuns:

Depinde, daca ai la Vodafone, daca intri de cate ori vrei tu, iti ia doat 0.77 sau 0.73 de eurocenti pe zi

| Sabiina a răspuns:

Daca pe abonament/cartela ti-ai pus internet, nu iti ia credit atata timp cat nu depasesti limita de mb. Daca nu ai, bineinteles ca iti ia credit, chiar daca ai acces la internet. te-am pupat!:*

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Evident ca-ti ia credit, doar nu crezi ca-i gratuit. Daca esti pe Vodafone, cel mai bine e sa-ti iei o optiune care sa contina si MB pentru internet pe mobil. Daca esti pe Orange e o optiune cu o luna net gratis.Pe cosmote nu stiu.Dar bafta!
Bye!

| madyxo a răspuns:

Cartela sau abonament?

| HighFlyer a răspuns:

Depinde daca il ai wireless nu-ti ia dar daca ti-l da vodaf costote sau Orange platesto

| Vadean_Ioana_1982 a răspuns:

Daca ai wireless nu iti ia credit...trebuie doar sa umbli la setari

| Sedativ a răspuns:

Depinde, daca ai abonament lunar de internet, si cumva depasesti MB primiti de la ei, iti va lua credit.

| Whittyfluffy a răspuns:

Poi depinde daca ai bagat netu cu o optiune nu iti ia daca il ai asa iti ia credithappy