| ktalyn178 a întrebat:

Am intrat azi pe site-ul oficial Mondenii.ro, si am vrut sa vad si eu episoadele making of, dar nu pot sa vad nici un videoclip :(
http://mondenii.primatv.ro/......g-Of-Ep-10 asta e site-ul, voi puteti sa vedeti videoclipurile? :-s
Ce sa fac sa le pot vedea si eu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai opera nu este chiar asa bine :-s mie imi merege foarte greu opera sad De aceea am mai multe browser-uri! happy
Varsta nu cred ca are nici o treaba! Nici eu nu am inteles de ce tot intreaba de varsta ta hmmm thinking

6 răspunsuri:
| ktalyn178 explică:

straight face ce treaba are varsta?
Am Opera... o sa incerc si de pe Explorer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am idee cati ani ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce browser ai? Eu am "mozila" si merge sa le vad! happy sau poate nu ai vreun program instalat.
Happy night!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce intrebati frate cati ani are?! eu cred ca sunte-ti aici sa ajutati nu sa va gasiti un Fat Frumos...laughing
SucceS!
Happy night!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am revenit cu un răspuns mai concret.
Vrei stabilitate şi securitate? Firefox! Vrei viteză? Opera! Vrei erori? Internet Explorer! Eu folosesc Firefox şi sunt foarte mulţumită. Cât despre faptul că nu îţi arată clipurile pe YouTube, instaleaza-ţi un Flash Player.

| maria27_8212 a răspuns:

Poate nu ai un program anume cati ani ai