| capshnica a întrebat:

Am intrat pe id-ul unei prietene si avem amandoua pe o tipa pe mess, si la mine pe mess apare o poza mai veche de-a ei la profil, pe care o are de mult, si la tipa pe al carei id am intrat apare alta poza, mai noua. inseamna ca tipa aia mi-a dat ignore?

4 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Nu,downloadeaza-ti alta versiune de yahoo.

| IndiferentXD a răspuns:

Pai ai vazut'o online si la tine in lista? daca nu posibil sa.ti fi dat ignor, ori sunt probleme cu mess'ul, o reinstalare ar rezolva problema...

| snzpaul a răspuns:

Ori ti-a dat ignore, ori are probleme yahoo-ul, ori te-a pus pe ''apparent offline''

| JustSmileK a răspuns:

Nu, inseamna ca sunt probleme de la yahoo.