| anonim_4396 a întrebat:

Am jucat mai demult un joc, dar nu mai stiu cum se chema.

Erai o tipa si te prabuseai in munti cu elicopterul parca...si trebuia sa iti iei tu iteme si sa faci tot felul de chestii... Era gen adventure/discovery si trebuia sa gasesti o cale de scapare. Intrai prin pesteri, iti faceai lumina.etc. Multumesc! :*

4 răspunsuri:
| Melody a răspuns:

Journey to the center of the earth - http://www.gamespot.com/......index.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e Tomb Rider... ca nu era FPS straight face. Altcineva?

| 1tibi1 a răspuns:

Cred ca te referi la Tomb raider. oricum sunt mai multe jocuri in serie, eu personal nu am jucat dar am vazut la un prieten misiunea acea cu muntele

| 1tibi1 a răspuns:

Aceea*