| anonim_4396 a întrebat:

Am luat de pe acest site : http://www.thesimsresource.com Obiecte speciele pentru Sims 2 ( Eu am toata colectia de Sims 2 ) le-am pus la obiecte dar... nu imi apar... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| GeorgyHyunAh15 a răspuns:

Pai si eu am incercat de pe siteul ala si nu prea merg decat cele la care iti arata Base Game Compatible(Scrie cu verde), la cele care scrie cu rosu Show Requiements nu merg...
mai bine intra si iale de pe:
xmsims.com
raonsims.com
lianasims2.net
rosesims.org
daca nu stii cum sa le iei ca sa iti mearga spune-mi printr-un mesaj privat si te voi ajuta
succes!

2 răspunsuri:
| Αγάπη a răspuns:

Mersi !