| anonim_4396 a întrebat:

Am luat niste virusi de la teme pe nokia 5310. mi-a scris un timp cand aprinde-am tel:"Contact Service". acum nu mai pot sa-l aprind de loc.cred ca mi s-a stricat softul.straight face. se poate rescrie daca nu se mai aprinde tel. orice parere de a voastra conteaza.pls

Răspuns Câştigător
| AndrusKanu a răspuns:

Păi du-te cu el la Reparaţii telefoane, o să-ţi reinstaleze soft-ul, te costă cam 20-30 Ron cred. Poţi încerca şi acasă, intră pe www.nokia.com şi îţi iei de acolo soft-ul.

Baftă. :)

4 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Mergi in locul de unde ti-ai cumparat telefonul, sau la un magazin al retelei tale, ei te vor ajuta si ar fi bine sa stergi acele teme, asta daca nu le-ai sters deja si poate ar trebui sa iti cauti un antivirus pentru el, incearca pe http://download.cnet.com/mobile/

| urbanghost a răspuns:

Trebuie resoftat, du-te la un service autorizat sau daca ai garantie, du-te la magazinul de unde l-ai luat. Succes!

| adi_7507 a răspuns:

Mergi cu el in service.

| tavycosty a răspuns:

Sal am si eu aceeasi pb cu un 5310 numai ca al meu se deschide... dar nu imi recunoaste simsad si nu pot sa ii pun softul din nou ce as putea sa ii fac?