| DaDuSH a întrebat:

Am luat Runes of Magic(ROM) de pe net si am asteptat sa se incarce. Acu sa instalat.Intru in el si tot se incarca pana la 78-79% dupa aia o ia de la capat si tot asa... si nu stiu ce are ori e de la comp(dar compu meu respecta cererile pentru a merge jocul) astept raspunsuri

2 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Se face update-ul, lasa-l pana se face 100% doar prima data, apoi o sa mearga mai repede.

| DaDuSH explică:

Tot l-am lasat de 6 ori a facut tot asa dar mai repede parca si nu am rezolvat nimci si sunt foarte nerabdator sa joc