| Classy a întrebat:

(am mai pus o data aceasta intrebare, insa nu mi s-a raspuns) Maine sunt preselectiile la scoala de talente a lui Lucian Dragota, "New Talents" la noi la scoala... vreau sa stiu daca merita sa ma duc, si pentru cei care au fost, in ce constau preselectiile? Adica ce te punea sa faci pentru a il convinge ca merita sa fii ales? Fundita va rog raspundeti

Răspuns Câştigător
| Still a răspuns:

Iubita...dupa ce citesti articolul asta mai vorbim:*.daphappy? ca eu nu stiu ce talentre ai tu:* Dialog cu actorul LUCIAN DRAGOTĂ, directorul Şcolii de Actorie New Talent
– Cu umorul se naşte un actor sau îl poate dobândi în şcoală?
– În general, actorii sunt de două categorii: cei cu talent înnăscut şi cei care prin multă muncă ajung să facă diferite roluri. În funcţie de tipologie, de fizionomie şi de har poţi juca diferite roluri de comedie sau dramă. Unii au o gamă mai largă, alţii mai mică. Don juanii, de exemplu, sunt frumoşi şi atât, expiră repede, pentru că frumuseţea e trecătoare, iar partiturile de amorezi sunt simpliste.

1 răspuns:
| Brittanie a răspuns:

Eu cred ca poti sa mergi daca crezi ca ai un talent deosebit si nu te faci de ras.Bafta!