| anonim_4396 a întrebat:

Am mancat o cutie intreaga de bomboane kinder friends straight face.

Răspuns Câştigător
| Anda1197 a răspuns:

Asta nu-i nimica! eu am mancat 3 si nu ma mai pot ridica de pe scaun!laughing Cum ma misc, cum simt ca se misca ciocolata in interiorul meu laughing...Sunt foarte zgarcitarolling on the floor Dar "mosu' " e darnictongue

12 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Sa iti stea in gat

| KiryuZero a răspuns:

Ne sczati, dar toate afirmatiile sau constatarile, trebuie sa fie puse sub forma de intrebare

| anonim_4396 explică (pentru KiryuZero):

Nu te cred.

| anonim_4396 explică (pentru KiryuZero):

Nu te cred.

| Andrusccaaa a răspuns:

Ba baiatule sau fata ce ai fi, aici nu se spune ce mananci tu acasa, daca ai mancat sa iti stea in gat. straight face

| Irenexd a răspuns:

Scuze dar acesta este un site de intrebari asa ca pune propozitia sub alta forma, de intrebare! şi bravo!

| sonny89 a răspuns:

Cui **** mea ii pasa? Asta-i un site unde se pun intrebari cu scopul de a afla unele lucruri, nu pentru a evidentia cretinismul dobandit in timpul care ar fi trebuit alocat dezvoltarii intelectuale.

| anonim_4396 explică (pentru sonny89):

Cred ca mai am una, daca o doresti.

| samiZiciPompier a răspuns:

De ce n-ai imaprtit-o si cu prietenii sad...

| eubest a răspuns:

Eu am mancat o punga cu pufuleti sigur bate orice record

| Sexonfire a răspuns:

In zilele de Craciun, suntem ca americanii big grin