| Ana-Maria94 a întrebat:

Am messu nou si la inceput am scris bine, dar acum de ceva vreme cand vorbesc cu cineva imi pare de fiecare data numele lui si al meu cand scriu si inainte stii daca scriam odata si vroiam sa scriu iarasi tot eu nu-mi mai aparea numele...Cum pot sa fac sa fie ca inainte? sper ca ati inteles ce am vrut sa zic...va rog ajutati-ma.multumesc multhappy

3 răspunsuri:
| Ana-Maria94 explică:

Da bine, dar acest site de asta este pus aici pentru a pune intrebari si a primi raspunsuri care sa ne ajutee. OK

| Moneyandfame a răspuns:

Noi nu avem buget pentru 2010 si tu ai probleme cu messengerul? Vai vai vai...

| litlleangel a răspuns:

Daca am inteles eu corect :in timp ce tu scriai persoanei date ii aparea(de ex: Ana-Maria is typing )daca despre sta este vorba, poti sati reinstalez messu, nu e greu.sau intri la setari la mess