| Whispers a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent. dar urgent urgent! va rog eu ajutati-ma din tot sufletu. sa va explic. deci orice downl. de pe net si incerc sa installez ( cand dau RUN ) imi da Eroarestraight faceImi zice urmatoarea: NSIS ERROR. Error launching installer! ce pot face? nu pot sa imi instalez messenger nu pot nimicastraight face. Ajutor urent. as vra fara sa imi reinstalez windowsu daca se poate.

7 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Schimba windows-ul! Alta solutie nu prea vad! Incearca sa cauti informatii despre eroare, dar slabe sanse sa repari ceva la windows-ul care il, ai, incat sa mearga.Presupun ca nu vrei sa schimbi windows-ul pentru ca nu vrei sa-ti pierzi fisierele existente, nu? Il poti instala si fara sa-ti pierzi fisierele, dai install windows fara stergere fisiere existente si gasesti tot ce aveai in My Computer, Local Disk (C), Document and Settings! Sper ca ti-am fost de ajutor!

| thekillerboyka a răspuns:

Pai windowsul e problema, daca nu vrei sal reinstalezi dai repai. Am o intrebare e windows vista sau 7?

| sdfsdfdafs a răspuns:

Aceasta problema poate sa fie de la browser-ul care il folosesti (Mozilla Firefox, Google Chrome...etc) Asa am patit si eu prin martie, exact cand a iesit pentru prima data Mozilla Firefox 4. Incearca sa schimbi browserul tau cu altul sau ia o versiune precedenta a acestuia. Sa speram ca iti va merge happy La mine a mers. Succes

| asodxxl1 a răspuns:

Nelul daca esti prost macar taci.
fiule rolling on the floor schimba folderul unde se instaleaza si incearca ca in folderul pe care o sa il alegi a nu-i bagi caractere speciala "@#$%..." asta e tot tongue

| Whispers explică:

Am windows xp.

| Whispers explică:

Am resuit multumesc treaba era ca ce downloadam de pe net se baga intr-un folder " Descarcari " in loc d eDownloads schmbi numele folderuluis i gata. Multuemsc Anticipathappy.

| babyanca a răspuns:

Incearca sa cauti pe google tipul de eroare sa vezi ce detalii gasesti despre ea, daca nu cel mai bine e sa reinstalezi windows-ul dar daca e acelasi pe care il ai acum e posibil sa nu fie bun, fa rost de altul