| LoooVe <3 a întrebat:

sad Am nevoie de ajutorul vostru TPU.
Problema e ca sunt in Canada, sunt in clasa a 6a, si acum trec in clasa a 7, si scoala se incepe in 2 saptamani. crying Si. merg intr-o scoala secundara. de la clasa a 7 pana la a 12. si ma tem... crying Ma tem de faptul ca nu cunosc pe nimeni, ca nu o sa imi fac prieteni. sau ca lumea o sa ma insulte...
As vrea niste sfaturi, cum sa ma comport, cum sa actionez daca unii ma insulta. Merci

5 răspunsuri:
| Cryssu17 a răspuns:

Am vazut intrebarea ta.adica acum treci a 8 a. ca mine.off.esti foarte norocoasa ca ai ajuns undeva.eu mai am de asteptat.oh go on aici in Romania m`am saturat de toate.am cunostinte prin franta.italia dar eu de mica imi doream sa stau in canada.dar mai am de asteptat cum am zis.nu este posibilitate.si nu poti sa te duci la ghici trebuie sa ai si unde sa muncesti.sad
daca vrei sa`mi dai id tau printr`un mesaj sa`mi povestesti mai multe despre canada, mi-ar placea sa aflu multe...mersi

| deea_1397 a răspuns:

Pai fii tu insuti nu te panica! vorbeste dragut, comportate dragut si in primul rand da complimente! atunci oamenii o sa te placa! si ajuta-i daca mai au nevoie de ceva ce tu le poti oferiihappy
fundita plz:3

| Vlad132 a răspuns:

Stai linistita in canada scolile nu sunt ca in Romania acolo e super misto fata de aici...imi dai id tau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca asa se va intampla daca aloci mai mult tp prietenilor virtuali decat celor ce ii intalnesti si cu care poti da mana.renunta la socializariele excesive pe internet...si "take advantage" de prieteniile ce pot devenii pe viata

| ea_5657 a răspuns:

Mergi in canada la scoala?

nu ii baga in seam, a discuta cu cine se pote si cu cine nu

satanate frate!