| Arii :x a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Va rog daca puteti sa intrati aici si sa va faceti un cont daca va place, iar eu am sa am grija sa va distrati la maxim in timpul vostru liber.winking Ma puteti ajuta? Multumesc aniticipat. :*

XoXo,
Ariadna :X

7 răspunsuri:
| LORY a răspuns:

Gata, mi-am facut si eu, arata destul de bine forumulbatting eyelashes

La mai multi membriihee hee!

| Alien a răspuns:

Spam!

| Darry a răspuns:

Frumos.

| BaddieBae a răspuns:

E super forumu.Eu mi-am facut cont si imi place.Mersi ca ne-ai spus de site. xoxo

| Arii :x explică:

Mersi mult Gabriela. :*:*:*

| Arii :x explică:

Eu va multumesc ca v-ati facut cont. Fara voi forumul nu are sens.