| nicoleta24 a întrebat:

Am nevoie de niste statusuri adresate unei fete care e acum cu fostul meu iubit.Care ma puteti ajuta? de exemplu cum e acela "ma privesti atent, chiar crezi ca-mi pasa? Cu tine o zi, cu mine o viata, eu raman iubita lui, u o simpla ZDREANTA!" funda:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Def a răspuns:

Incearca pe http://sweety-things.weebly.com/

uite unele:)

(*)orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste. dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc;)

"Sh Va Plange Neincetat, dOrindu`sh s` Fi Uitat…Leganandu`I Durerea O Stea, O Mangaie cU Raza Sa!:! :x"

"M`am nascut sa joc pervers dar nu sunt pe interes sunt mikutza si versata de toate invidiata ochii caprui si pielea fina pentru tine sunt regina.:x"

Ce`ai patSith fetita de te uitSi asa la mine`? Ai ceva Q mine`? Sau e doar thema de sine ca`s mai bOona decat tine`?

Parfum scump, tOcuri inalthe, parul e lasath pe spathe. Ar fi cazul sa te trezestila realitathe. Frathe?! Ea e unica, nu e ca celelalte!

"Cand ai s`o pierzi ai sa vezi ca iti e greu fara ea. fara febletzea tha:x:-j"

Ai Grija De Tine :x Sau Mai Bine Ai Grija De Tarfa Ta. Ai Grija De Ce`o Sa Faca, Cu Cine Pleaca;) Ai Grija De Tarfa Ta Ca Te Doare Inima Cand Te Uiti La Poza Mea :))):X""

"Nu'ti Spun Ca Altele: " TE ROG NU MA UITA:( "... Eu Iti Spun: " UITA'MA DE VEI PUTEA, DAR AI GRIJA K VIata FARA MINE E MAI GREA;) ""

[sper sa-ti fie de ajtor:*] funda?:d

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu jigniri.scrie asa; ce noroc are {numele iubitului} sa fie iubit de amandoua.ne vom lupta cinstit.

| Anaalex520 a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta,vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

Imi place vrajeala ta.dar sa nu intelegi gresit. daca ti-am zambit nu inseamna ca m-ai prostit."

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA,ieri poate imi pasa.

Te uiti la ea,dar ma vezi pe mine o atingi pe ea, dar ma simti pe mine ma vrei pe mine, dar te multumesti cu ea niciuna ca mine, 1000 ca ea!

Elegant, dar ce e dincolo de fata asta, stiu doar cei pe care i'am facut sa planga'n viata asta.

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Toxxic a răspuns:

Te rog sa ma lasi.si sa-ti vezi de trebuie tawinking chiar daca ai slabit nu mai ai loc in inima mea wave asta e d-ala de adio laughing

Am invatat sa respect, ea respecta doar banii, Am invatat sa lupt singura, ea e zero fara tati si mami! Ramai cu ea stii ca tu aï ales. Eu am acum drumul meu, al tau e-n celelalt sens!

Mai stii? Iti placea sa o vezi razand. Ea tot cu zambetul a ramas, tu tot cu ea in gand. happy

Sh te gandesti inainte sa pleci cu alta. Ca sunt baieti care o vor pe a ta!

Cu tine vrea o zi, Cu mine o viata, Eu ii sunt iubita tu ramai o zdreanta

Daca mai vrei anunta-ma! :*
Pa-pa! :*