| Anonim951 a întrebat:

Am nevoie de un cont pe metin2 oficial (ro, com, co.uk etc) peste nivel 20, sa fie bunicel adica sa nu fie gol. MERSIwinking Daca se poate sa fie gratuit fiinda cu am cu ce plati respectivul cont. Cei care au sa-mi dea un cont primesc ca si recompensa o funda aici happy
P. S. Caut si un cont de triburile si ikariam. Care are cont, sa-mi raspunda la intrebare cu adresa de email si cu jocul la care sunt dispusi sa doneze contul

3 răspunsuri:
| rodasa a răspuns:

Si iti dau un cont pe ro la metin2 are lvl 22 are inventarul plin id mmmiiihhhaaaiii parola 123456789 funda?

| Anonim951 explică:

Din pacate nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal cine-mi sa si mie un cont peste 25 sa aiba cal si sa fie pe metin2uk