| droomather a întrebat:

Am nevoie si eu de niste nume de Metin2 RO.Cine raspunde primul ia fundita.

Astept niste nume si nu vreau sa aud ceva de genultongueuneti numele tau.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc pe Taurus cu numele "LetMeSee" (Lasă-Mă să văd)
Şi te sfătuiesc să îţi faci tu unul original, pentru că sigur ce o să ţi se zică există deja pe unul din acele servere.
O zi bună!, Reciclez.

2 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Smekerulul, Lulurekems(pe dos), Baiatul S., etc, funda?

| BlueRaven98 a răspuns:

Deci.Daca vrei un nume smecher, iti recomand sa pui la inceput ''Blue'' si la final ''98''.De exemplu:BlueRaven98 sau BlueTiger98.Asta e parerea mea. Fundita?